SLAPUKAI (COOKIE)

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (cookie). Slapukas – tai informacija, kuri iš interneto svetainės perkeliama į Jūsų kompiuterio slapukų archyvą.

Slapukai gali būti dviejų tipų. Nuolatiniai slapukai kompiuteryje lieka visam laikui. Jie naudojami, pavyzdžiui, norint atpažinti, ar Jūs esate dažnas svetainės lankytojas, arba svetainės turinį siekiant pritaikyti Jūsų poreikiams, arba tam, kad rinktų statistinius duomenis. O sesijos slapukai yra laikini, ir, išėjus iš interneto svetainės arba uždarius naršyklę, jie neišsaugomi. Sesijos slapukai naudojami tam tikroms svetainės funkcijoms įgalinti, pavyzdžiui, prisijungimui prie paslaugos ir pan.

Mūsų svetainės slapukai paprastai naudojami tam, kad palengvintų vartotojo naršymą. Slapukai leidžia mūsų svetainės serveriams Jus atpažinti, kai lankotės svetainėje, ir automatiškai pritaikyti turinį pagal Jūsų poreikius. Slapukų naudojimas padeda mums pažinti mūsų vartotojų poreikius. Jie taip pat mums teikia statistinius duomenis apie naudojimąsi svetaine, kuriuos panaudojame, kad ją galėtume įvertinti ir tobulinti.

Atkreipkite dėmesį, kad mes nesaugome jokių asmens duomenų, nebent Jūs pasirinkote užsiregistruoti ir save identifikavote kaip mūsų klientą. Įvairūs paslaugų teikėjai, kurie padeda mums teikti interneto paslaugas, gali nustatyti mūsų slapukus.

Laikoma, kad mūsų svetainės vartotojai yra sutikę naudoti slapukus, jeigu jų naršyklėje nustatytas slapukų priėmimas. Jei slapukų nepriimsite, tai apribos Jūsų naudojimąsi mūsų svetainėje teikiamomis paslaugomis bei funkcijomis. Jūs galite bet kada pasirinkti priimti slapukus savo naršyklėje. Jei nenorite, kad taip nutiktų, galite nustatyti, kad naršyklė automatiškai juos išjungtų arba praneštų kaskart, kai svetainė paprašys pridėti slapuką. Norėdami atlikti reikiamus nustatymus, prašome naudotis savo naršyklės pagalbos funkcija.